< návrat zpět

INFO


Téma: Popis Technologie rss

Zaslal/a icon 23.12.2009 12:55

Využíváme panoramatické zobrazení pomocí aplikace FLASH na webové stránky. Kód je možné jednoduše vložit do Vašich vlastních prezentací podobně jako například YouTube video.


,

Miliony lidí po celém světě si vybírají svůj nový domov pomocí virtuální prohlídky nemovitostí. Tento způsob propagace se stává čím dál oblíbenější kvůli výhodám, které sebou virtuální prohlídky nemovitosti přinášejí. Nemovitosti chtivý klienti mají rádi virtuální prohlídky, protože jim nabízí okamžitý a účinný způsob, jak eliminovat nemovitosti, které se jim nelíbí. Virtuální prohlídky tedy nenahrazují osobní prohlídky, ale výrazním způsobem šetří čas a náklady. Pro makléře to znamená, že jim odpadne mnoho “zbytečných” prohlídek a získají tak mnohem více opravdových zájemců o jejich nabídky. Majitelé tento systém oceňují také z důvodu většího zachování jejich soukromí během prodeje.

icon ,

Naše panoramatické prohlídky pocházejí z 3D modelů. Vše je komplentě vymodelováno v 3D programech. Je tedy možné pořídit prohlídku 360 z jakéhokoliv místa i např. z výšky či jiných obtižněji přístupných míst.